Hloubkové a detailní čištění podlah provádí naše úklidová firma Praha čištění podlah pomocí moderního, dosud nepřekonaného, značkového kotoučového stroje. K zákazníkům se chováme velmi vstřícně, respektujeme jejich individuální problémy a proto se jim snažíme vyhovět i co se týče termínu zákroku. strojé čištění podlah

Protože víme, jak to tento fakt důležitý. Když nám například zavolala vnučka paní, zda bychom k ní mohli přijet vyčistit podlahy, které jsou zanesené od sprejů hubících hmyz (vnučka nám popsala, že je tím babička trochu posedlá, že sprej nedá z ruky a stříká i na sebemenší mušku, takže podle toho podlahy vypadají), hned jsme nabídli brzký termín.

čisté podlahy Brno

Vnučka…

Vnučka totiž na návštěvě u babičky málem upadla, když jí podklouzla noha, ale vyčistit se jí průhledné, ale za to kluzké skvrny, nepovedlo. Měla strach, že by na tom babička mohla uklouznout, což by bylo hrozné, tak se naši pracovníci hned dali do práce.

Metodu čištění podlah kotoučovým strojem provádí naši specialisté, kteří jsou odborně proškoleni. Nejdříve jsme u paní (ale můžete to případně vztáhnout na vlastní problém, naše postupy se většinou nemění, pouze v případě, že se jedná o nějakou anomálii, nebo by měl zákazník speciální přání, jak s podlahou zacházet, v takovém případě samozřejmě vždy vyhovíme) podlahu důkladně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie.

Naše úklidová…

zašlá špína na podlazeNaše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. Pro podlahu je totiž důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. (Náš kotoučový stroj si ale poradí také s podlahami zaneřáděnými po stavebních rekonstrukcích, v takových případech se používá kyselá chemie).

Po tomto pečlivém vykartáčování se z povrchu odsají všelijaké nečistoty, které tam nepatří, tedy ošetření dřevěné podlahyvčetně mastnoty. Vlhkost pak odsaje vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Nakonec jsme…

Nakonec jsme podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, tím ji zneutralizujeme od použité chemie, která je však vždy značková a co nejvíce šetrná vzhledem k danému povrchu.

Náš kotoučový stroj dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze padesáti kilogramů s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 centimetrů využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

nechte práci strojům, podlaha vám poděkujeKotoučový stroj…

Kotoučový stroj si poradí dokonce i se zašlapanou špínou, která prostě přirozeně vznikne letitým užíváním, což je vlastnost, kterou v dnešní rychlé moderní době už nezvládne nahradit ruční drhnutí „rýžákem“. Navíc slýcháme často od klientů, že je pro ně dost osvobozující pocit, že ví, že mohou jen zavolat, a my se o všechno postaráme za ně. 21. století nabízí spoustu vymožeností, které nám ulehčují život, proč si tedy neulehčit život i v oblasti úklidu, pokud do práce zapojíme kvalitní stroje?