Odstranění plísní na zdech – jak na to s unikátním nátěrem LSGVelké množství dnešních domácností sužují plísně na vnitřních či vnějších stěnách. Často se však tomuto ohrožení nedává velký význam. Obyvatelé domu zkoušejí plísně odstranit jednoduchými levnými metodami a následně jsou překvapeni, že se plísně vrací stále na tom samém místě a ve větším množství a často odolnější než předtím. Společnost Jak odstranit plíseň A SERVIS LIPKA s.r.o. se zaměřuje přesně na tuto problematiku. Profesionální boj s plísněmi a hlavně ochrana před jejich tvorbou. Bílá plíseň na stěně

Jediné, co stačí je nepodceňovat…

Jediné, co stačí je nepodceňovat hrozbu plísní a tuto společnosti kontaktovat a objednat si její služby. Tak jako to udělal rozumný klient pan Lukáš. Pan Lukáš zrekonstruoval starší dům bohužel uspěchal zateplení vnější fasády a po několika letech se začali objevovat tmavé fleky plísní. Jak odstranit plíseň. Než se však plísně rozšířili i do vnitřních prostorů rozhodl se bojovat. Pro boj se spojil právě se společností A SERVIS. Před jakýmkoli ochranným nátěrem či nástřikem je nutné zdi perfektně vyčistit. Jak odstranit plíseň. Společnost A SERVIS pro čištění fasád využívá vysokotlaké stříkání vody a účinné desinfekční chemie.

Jak zatočit s plísněmiTímto postupem je fasáda naprosto…

Tímto postupem je fasáda naprosto perfektně očištěna od větších nečistot, ale také od mikroskopických organismů a zárodků plísní či řas. Po vyschnutí je na zeď nanesen speciální LSG nátěr či nástřik. Tato technologie zajišťuje zdi prodyšnost, ale z vnější strany ji uzavírá před vnikem vlhkosti a miniaturních nečistot či organismů. Jak odstranit plíseň. Jak odstranit plíseň z okna a stěny Tímto postupem se zamezuje srážení vlhkosti ve zdech domů, ale i v obytných prostorech domácnosti. Při správném větrání a topení je tedy nemožné, aby se plísně navrátili.