Ve firmě A SERVIS LIPKA nabízíme tu nejlepší možnou dostupnou kvalitu, a to samozřejmě ve všech službách, které nabízíme. Například velkým přínosem v nabídce technologií úklidových služeb je upřímná snaha, že kromě již osvědčených a zásadně kvalitně prováděných mycích a čistících postupů je pro nás skutečný zájmem o to, aby vlastní realizace tolik potřebné činnosti vždy měla co nejdelší účinnost.

Mytí a čištění prosklených zimních zahrad, výkladů a fasád v Praze

Výrazná snaha, aby tyto úklidové technologie měly zásadní vliv na prodloužení životnosti je již patrná při samotném sjednávání úklidových zakázek, neboť zde již každý klient má možnost posoudit jak nabídku kvalitních mycích a čistících metod, tak i nabídku následného ošetření, které má zásadní vliv na delší životnost a tím plnou spokojenost zákazníků. A to samozřejmě platí v Praze i o mytí oken a výloh.

Vlastní firemní metoda spočívá ve velmi kvalitním umytí a vyčištění skel vlastními odborně zdatnými profesionálními pracovníky, kteří zásadně používají značkové a účinné kosmetické přípravky a vybrané pomůcky. Následné leštění provádí vlastní technologií tzv. trikem suchého leštění, který zcela eliminuje možnost toho, že by během krátké doby vlivem přírodních podmínek, došlo k tomu, že by vyvstaly nevzhledné šmouhy, kruhy a skvrny, které mají vždy na svědomí leštidla, které sice v danou chvíli ulehčí náročnost a pracnost leštění, ale během krátké doby veškerý efekt čistoty a lesku skel naprosto znehodnotí.

Po provedení vlastního mytí a vyčištění skel je čas na využití firemní nabídky ošetření a prodloužení životnosti pomocí technologie hydrofobní impregnace prosklených prostor. Tato impregnace se aplikuje technologií GSP a zásadní měrou snižuje náklady na údržbu skleněných ploch, viditelně vylepšuje optický vzhled a skutečně prodlužuje jejich životnost. Touto spolehlivou technologií vznikne velmi odolná samočisticí nanovrstva. Díky tomu dokážeme zajistit, že naše umytá okna či výlohy vydrží čistá opravdu dlouho a jejich následná údržba je mnohem snazší.

Což je přesně to, co zákazníci chtějí, protože nikdy nechce investovat do mytí oken, aby přece za chvíli vypadali stejně jako předtím a mohli se z nich těšit pouze chvíli. Naší poslední zakázkou bylo mytí a leštění oken a především velkých zrcadlových ploch v taneční škole. Majitelé školy jsou našimi pravidelnými zákazníky, protože kdyby takové prostory měli čistit sami, bylo by to opravdu velice náročné. A my jsme rádi, že si na tu spolupráci najali právě nás. Okna i zrcadla vždy poctivě vyleštíme a o vše se postaráme.