Chceme našim zákazníkům nabízet ty nejlepší služby, které jsou dostupné a reálné, proto v naší firmě Strhávání polepů Praha, sledujeme trendy a neustále naše služby vylepšujeme a zdokonalujeme. Vedle detailně odzkoušených účinných technologií a spolehlivým týmem svých pracovníků, je stejně důležitý výběr kvalitních značkových přípravků a pomůcek.

Na odstranění lepidla po stržených polepech je nutná dovednost, aby nedošlo k poškození povrchu skla výkladů a oken

A to se samozřejmě týká i flexibility a možnosti nastavení cyklického opakování mytí a ošetření skel. Vlastní technologie odstranění polepů, bezpečnostních a stínících folií, reklam a plakátů z prosklených ploch při využívání těchto priorit se tak stala vstupenkou do elitní společnosti nejlépe hodnocených úklidových firem a to nejen na našem trhu.

Strhávání a odstraňování polepů proto spočívá v poctivém provedení za pomoci špičkových čistících produktů, ale u vlastního stržení je důležité počítat také s tím, že se musí taky odstraňovat lepidlo po stržených polepech, neboť ta mají za následek neestetické šmouhy a skvrny vytvořené díky strženým polepům. Po této „mycí etapě“ nabízí svým klientům firma „zlatý hřeb“ vlastní technologie a tou je beze všech pochybností ekonomicky a esteticky velice lukrativní nabídka – ošetření takto vyčištěných oken a všech prosklených prostor (to znamená i ve výškách a těžko přístupných místech) pomocí hydrofobní impregnace. Nanesením vybrané technologie dochází k ošetření pečlivě umytých skel. Po 20 minutovém zaschnutí pracovníci opět pečlivě tuto vrstvu vyleští.

Na takto připravený skleněný povrch se již nanese a rozetře hydrofobní impregnace . Vzniklá nanovrstva se naposledy vyleští do vysokého lesku. Efektivnost a ekonomičnost spočívá v tom, že teď již při dalším mytí nebude třeba čisticích prostředků, ale pouze stačí omytí čistou vodou. Nanovrstva spolehlivě zabezpečí shlukování špíny do kuliček vody a je samospádem či ostatními povětrnostními vlivy bez zanechání špinavých stop a fleků na skle, odváděna pryč. Další výraznou vlastností této metody je skutečnost, že zabraňuje možnosti vzniku plísní, vodního kamene, skvrn od rzi či soli. Navíc ochraňuje takto ošetřené skleněné plochy před škodlivými vlivy UV záření.

Tato firma A SERVIS LIPKA poskytuje záruku 2 let na 100% účinnost této technologie s tím, že předpokládaná životnost a plná účinnost je 4-5 let. Tyto faktory jsou velice důležité i pro ty zákazníky, kteří potřebují okna vyčistit a umýt ve velkých prostorách, protože pokud má docházet k častému mytí oken ve velkých prostorách, je to nejen časově a finančně náročnější, ale mnohdy to omezuje i lidi, kteří se v těch prostorech vyskytují. Proto je nanoipregance skvělým produktem, protože díky ní okna vydrží čistá dlouho. Naší poslední zakázkou bylo mytí oken ve firmě, která se zrovna zabývá prodejem oken. Takže je i potřeba, aby se jejich okna leskla jako zrcadlo. A s tím se už roky spoléhají na nás a jsme rádi, že jsou našimi stálými zákazníky.