Odstranění, stržení plakátů, folie, reklam a polepů z výkladů a oken v Praze

Chceme našim zákazníkům nabízet ty nejlepší služby, které jsou dostupné a reálné, proto v naší firmě Strhávání polepů Praha, sledujeme trendy a neustále naše služby vylepšujeme a zdokonalujeme. Vedle detailně odzkoušených účinných technologií a spolehlivým týmem svých...
Read More

Jak rychle a lehce vyčistit velkoplošné skla a výklady

Naše firma se zabývá prodejen plastových oken, celoplošných skel výkladů a prosklených součástí fasád, takže se okna u nás musí lesknout jako zrcadla. Co by to bylo za vizitku pro firmu, která se zabývá prodejen oken, aby naše ona nebyla v perfektním stavu. Sice máme...
Read More

Jakou chemii lze použít na odstranění zelených řas a vodního kamene ze skla pergol a oken

Ve firmě A SERVIS LIPKA nabízíme tu nejlepší možnou dostupnou kvalitu, a to samozřejmě ve všech službách, které nabízíme. Například velkým přínosem v nabídce technologií úklidových služeb je upřímná snaha, že kromě již osvědčených a zásadně kvalitně prováděných mycích...
Read More

Plíseň je velmi zákeřný agresor, jedná se mimořádně drzého teroristu, který kam vleze tam brutálně škodí

Jestli vám můžu něco nebo někoho doporučit na odstranění plísně, tak firmu, která realizuje službu likvidaci a odstranění plísní, která zahrnuje kompletní servis v oblasti odstraňování plísní. Jsem uklízečkou na základní škole a my měli problém s tím, že se nám...
Read More

Hledáte odpovědi na vznik plísně a jak ji odstranit, vše co potřebujete vědět je příčina vzniku a její odstranění

Máte v domě a na fasádě problémy s plísní a nevíte, jak se jich zbavit? Taky jsme nevěděli, takže jsme se obrátili na profesionály, o kterých bychom vám chtěli povědět. A těmi je firma Umývání a servis fasád Praha, která nám pomohla problémy s plísní vyřešit....
Read More

OPRAVY FASÁD

 

Naše firma je jediná v České republice, na Slovensku, v Rakousku a v Německu, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu (AGO) včetně servisu odstranění graffiti z našich AGO. Umíme si poradit i s opravou fasád budov ve výškách. Náš realizovaný program „STOP GRAFFITI“ zajišťuje zákazníkům zcela čisté a opravené budovy. Pokud se rozhodnete pro antigraffitovou ochranu na fasádě Vaší budovy, doporučujeme nejprve provést její kompletní vyčištění a opravit případné poškození fasády. Porušené místa, drobné praskliny zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a odloupnuté místa nebo odlomené rohy zarovnáme speciálním tmelem na fasády. Můžeme nanést nátěr fasádní barvou v místech, kde byla fasáda opravena. Používáme kvalitní fasádní barvy firmy Weber s 90% úspěšností shody barevného odstínu původní fasádní barvy. Váš dům získá nový vzhled a bude chráněn před znečištěním a grafffiti.

NATÍRÁNÍ FASÁD

U odstranění graffiti z fasád domů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem musíme upozornit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech obrysy, které se nedaří ani při opakovaných pokusech odstranit. Proto si často nechávají zákazníci svoji fasádu přemalovat tak, aby byl výsledek co nejlepší. Při likvidaci graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Tudíž je zapotřebí si fasádní barvu nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu. Zajistíme až 90% shodu barevnosti fasádního nátěru.

Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu, doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměřě jako nátěr, pokud není jiná domluva). Všechny tyto služby realizujeme i na výškových budovách (práce ve výškách), kterou provádí náš tým profesionálních pracovníků speciálně vyškolených pro práci ve výškách. Snadněji přístupná místa ve výškách natíráme s pomocí vysokozdvižné techniky, lešení a žebříku. Pro těžko přístupná místa máme tým certifikovaných horolezců, kteří provádí natírání a opravy fasád ve výškách pomocí horolezeckého vybavení. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.

ČIŠTĚNÍ FASÁD

Čištění fasád realizujeme nejen u rodinných domů, ale i u velkých panelákových budov a komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí apod. Převážně ve městech se na fasádách usazuje vrstva prachu a různých nečistot. S naší technologií jsme schopni oživit původní krásu fasády. Zajišťujeme kompletní čištění a mytí fasád ve výškách za použití horolezecké techniky. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tlakovým strojem a aktivní čistící složkou UNISAN očistíme celou plochu fasády od všech stávajících přírodních sanitrů, mechů a řas. Tato chemie účinně odstraní a vydezinfikuje fasádu. Po vyschnutí fasády, doporučujeme nanést ochranný nátěr BELLINZONI, který má funkci difuzního odporu. Tím zamezíme vytváření vlhkosti a tvorbě zelených sanitrů. Tento nátěr má také funkci antigraffitové ochrany. Nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově.

Naše firma provádí malby a výmalby kvalitními fasádními barvami Weber, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Pokud je omítka na Vaší budově zchátralá, popraskaná, loupe se barva a nebo se drolí omítka, praskliny a drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo otlučené rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. Veškeré tyto služby vždy provádí speciálně školený zaměstnanec. Po provedení těchto oprav a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu ošetřit penetračním nátěrem, který slouží ke spojení a zpevnění předcházejících vrstev nátěru a celkové fixaci povrchu. Pokud jste se rozhodlí opravená místa před natřením ochranným nátěrem přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

U fasád a strukturovaných omítek je třeba podotknout, že pokud odstraňujeme graffiti z neošetřeného povrchu, je úspěšnost na 60-90%. Při likvidaci graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Tudíž je zapotřebí si fasádní barvu nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu. Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu, doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku.

ANTIGRAFFITOVÁ OCHRANA

Garantujeme Vám funkčnost naší antigraffitové ochrany a to tím, že zajistíme kompletní servis. Jako jediná společnost Vám odstraníme graffiti z ošetřeného povrchu se 100% výsledkem a navíc naneseme na povrch jednofázový nátěr BELLINZONI, který Vám doplní ochrannou vrstvu AGO. Antigraffitový nátěr má životnost 4-6 let a ochrání Vás tak před čím dál více rozšířeného vandalismu. Nenechte si ničit svůj majetek a raději se preventivně chraňte. Graffiti odstraňujeme i z neošetřeného povrchu, ale je nutné vědět, že s úspěšností 60-90%. Ochranu nanášíme i na MARMOLIT, kdy je potřeba vrstev 3 – 5 a cena cca. od 320 Kč/m². Naše firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE PRAHA je jako jediná v České republice garantuje funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice a to od 120 Kč/m². Pokud si necháte od naši firmy provést anti graffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni odstranit graffiti do 14 dnů na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Tato služba servisního čištění a odstraňování je pro naše zákazníky zakotvena ve smlouvě o dílo.

Čistíme všechny druhy povrchů: kovy, keramiku, beton, pískovec, vápenec, žulu, hliník, umělý kámen, mramor, břidlici, brizolit atd. Odstraňování graffiti provádíme s úspěšností 60-90%. Proto je lepší si svůj majetek chránit. Formou boje proti graffiti je jejich okamžité a opakované odstraňování, ale toto řešení není efektivní a navíc nikdy neodstraníte 100% nástřiku. Nejvhodnější je opatřit fasádu speciální antigraffitovou ochranou, která zaručí možnost 100% odtsranění graffiti. Úplné odstranění graffiti závisí na možnosti odstranit barvící složku použitého prostředku. Materiál čištěného povrchu hraje podstatnou roli při trvanlivosti nápisu. Obecně platí pravidlo, že čím je napadený povrch hrubší, poréznější a měkčí, tím více je ztíženo i čištění napadeného místa. Odstraňování graffitů z povrchů neošetřených impregnací je složitější, ale my dokážeme i toto. Antigraffitová ochrana je nejlepší možnost jak se chránit před vandalismem.

U nerovných, strukturovaných a porézních povrchů doporučujeme 6 – 12 vrstev. Při odstraňování graffiti z ošetřené plochy účtujeme cenu 110,-Kč/m2 a zdarma vrátíme zpět anti graffiti ochranu, která se strhne při odstranění graffiti Pokud si necháte od naší firmy nanést antigraffitovou ochranu, tak Vám garantujeme kompletní servis na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, v Rakousku a v Německu. Graffiti odstraníme do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je uvedena ve smlouvě o dílo. Z praxe víme, že pokud jsou graffiti rychle odstraněny, sprejeři brzy zjistí, že jejich výtvor byl odstraněn a jdou se většinou realizovat někam jinam.

ČIŠTĚNÍ FASÁD

TECHNICKÉ ÚDAJE K ANTIGRAFFITI NÁTĚRŮM AGO /ANTIGRAFFITOVÁ OCHRANA/:

–     realizuje se na všechny typy povrchů, kromě skla, polykarbonátů, a leštěných kovů.

–     fasádu neutěsňuje, nezadržuje vlhkost v budově a objektech – funguje

–     nátěr je paropropustný – vlhkost z fasády vystupuje

–     nátěr je hydrofobní – vlhkost do fasády nevstupuje – odpuzuje vodu.

ŠIROKÁ NABÍDKA SLUŽEB MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE PRAHA:

Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE PRAHA svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Máme mnohaleté zkušenosti se strojovým čištěním a tepováním koberců, ručním tepováním sedacích souprav, čalounění.

Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.