Naše společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. je přední firmou na čistění podlahových krytin. Díky své velmi výhodné ceně zajišťuje klientům snadnou volbu pro využitíkoberec jako nový Ostrava služeb. Současně můžeme garantovat, že dokážeme vyčistit jakékoli skvrny. K čistění využíváme vysoce výkonného kotoučového stroje, který díky svým famózním kartáčům dokáže z koberců dostat veškeré nečistoty. Současně kvalitní čisticí kosmetika koberce příjemně provoní a osvěží i domácnost. Čištění koberců Ostrava ceník.Čištění koberců Ostrava ceník

 

Jedním z našich velmi spokojených klientů je slečna Marta. Slečna Marta k nám volala v napůl zoufalém stavu, kdy se jí povedlo na koberec vylít červené víno a také vosk. Samozřejmě byla během okamžiku našimi sympatickými pracovnicemi ujištěna, že se nic neděje, že vše půjde snadno odstranit.

 

 

Do bytu slečny Marty byl vyslán náš tým…

jak vydesinfikovat koberec Ostrava

Do bytu slečny Marty byl vyslán náš tým vysoce proškolených pracovníků ve společnosti kotoučového stoje. koberec do dětského pokoje OstravaS jehož pomocí je možné tvořit zázraky. Pracovníci se rychle pustili do díla a u toho si stíhali i s přátelskou slečnou popovídat o problematice čištění koberců. Výsledkem byl oslnivě čistý koberec a šťastný klient, který nebude váhat opět využít naše služby. Čištění koberců Ostrava ceník.
„Nejprve jsem měla obavu, zda je pravda, co se o společnosti všude píše, ale potom, co jsem zažila doma… Slušní mladí, usměvavý lidé, plní života, pro které je jejich práce zajímavá a naplňuje je. Příjemně jsem si popovídala a ještě k tomu jsem měla vyčištěný koberec!“ směje se naše velmi spokojená klientka při vzpomínce na naši návštěvu. Čištění koberců Ostrava ceník

 

vysávání koberce v kuchyni Ostrava

údržba koberce v kuchyni Ostrava

údržba koberce v obývacím pokoji Ostrava

údržba koberce v dětském pokoji Ostrava