Pokud jste někdy měli problémy s plísní, tak určitě víte, že to není žádná sranda. Odstranit ji je vážně těžké, vlastně nemožné, pokud se do toho chcete pustit sami. Nám se udělala plíseň naší kavárně, kde máme hodně andulek – jsme taková specifická kavárnička. A samozřejmě to muselo zmizet, jak už kvůli zákazníkům, tak i andulkám. Snažili jsme se to vyčistit, ale nešlo nám to, ať jsme dělali cokoli. Takže to chtělo jiné řešení.

Odstranění plísně a čištění kazetových, plechových a zateplených fasád a hal v Brně

Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala, protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Což zahrnovalo přečtení tuny recenzí, prolezení několika diskusních fór a tak podobně. Ale rozhodně to nebyla ztráta času. Našli jsme tam totiž firmu Čištění fasád v Brně, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací.

Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. A je lepší si ten nátěr nechat dát, protože plíseň se vytvoří opravdu snadno. Člověka by ani nenapadlo, kolik vlhkosti se během dne v obytných prostorech nahromadí. Například dospělý člověk vydá ze svého těla během jedné noci až 1,5 litru vody ve formě vodních par.

K tomu připočtěte páru z vaření, sprchování a podobně. Sice nevíme, čím vznikla u nás, ale důležité je, že je pryč. A jejich nátěr LSG je naprosto bezpečný pro vyšší organismy, takže nemůže nijak ohrožovat naše zvířata. Pro tyto případy je opravdu nejlepší se spolehnout na nátěr LSG, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Takže pokud hledáte skutečně účinnou zbraň proti plísni, tak doporučuju LSG od A SERVIS LIPKA. Je to vážně výborná věc, která nás jako jediná dokázala plísně definitivně zbavit. Takže ji vřele doporučuju. Tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb – doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.