Neumíme si představit klienta, který by si nedělal těžkou hlavu ze zjištění, že se mu doma nebo na pracovišti udělala plíseň. Proto v naší firmě Odstranění plísně Praha, nabízíme službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. A proto se na nás  A SERVIS LIPKA klienti taky obrací s prosbou, abychom se o to postarali.

Odborná dezinfekce má potravinářský atest a potlačí zdravotní rizika pobytu v ošetřovaném prostoru

Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC.

Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme ž určitě slyšeli sami. Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně.

Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. A vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení. Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů Celsia a následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu, protože i když to tak na první pohled nemusí vypadat, je to finančně velice nevýhodné, proto je lepší udržovat stejnou teplotu – navíc tím budujete i jistou prevenci proti plísním.

Ale i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Našimi posledními klienty byli majitelé cukrárny, kterým se v jejich prostorách udělala plíseň a byli z toho opravdu špatní, protože dorty a zákusky nejen prodávají, ale i si je sami pečou. A v prostředí, kde se vaří a peče, nemůže být plíseň. A tak obrátili na nás a my se o to rychle postarali. A od té doby už s plísní nemají žádné potíže.