Jsem majitelem italské pizzerie a v poslední době jsem si začal všímat, že podlaha je docela špinavá. A moji zaměstnanci s tím tvrzením souhlasili. Říkali, že podlahu sice pravidelné čistí, jenže jejich prostředky už se nedokážou postarat o to, aby byla v opravdu skvělém stavu. Tak jsem přemýšlel co s tím, protože jsem to takto nechtěl nechat. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých známých nebo zaměstnanců také ne, takže jsem byl odkázaný na internet.

Strojní, chemické a tlakové čištění podlah Vám změní vzhled, který Vám přinese nový povrch bez rekonstrukce

Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu Mytí podlah Praha, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistil, že nabízí i celou řadu dalších služeb, tak jsem usoudil, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka. Takže jsem jim zavolal a domluvil s nimi termín a vše potřebné. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali.

Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy jsme pizzerii už zavřeli. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění podlah, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili všichni, hlavně sekretářka, která už se nemusela tolik bát uklouznutí na podpatkách, když nesla tác s kávou a podobně.

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučuji, protože jsem si jistý, že s A SERVIS LIPKA budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich další služby. A ty realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Doporučuji se pro více informací podívat na jejich webové stránky.